התחביב הכי גדול שלי הוא טיולים, בארץ ובחו"ל ואני רוצה להזמין אתכם להצטרף אלי, באתר תמצאו רעיונות למסלולים אותם אני מדריך, או שנוכל לבנות לכם מסלול אישי שיתאים לכם באופן מיוחד אז כנסו ותהנו לגלות כמה הארץ שלנו יפה ומה רב שוני בה

 

אודותי

שמי שי נהון ואני מארגן ומריץ מסעות בכל העולם משנת 1981. המסע הראשון שהשתתפתי בו היה לאורכן ולרוחבן של אירופה, ארה"ב וקנדה עם זוג הורי בקרוואן קטן וחמוד. הייתי אז בן שנה וחצי. מאז חלפו להן השנים אך חיידק הטיולים בו לקיתי במסע ההוא לא שיחרר. בגיל 12 לערך יצאתי למסע הראשון לחו"ל ללא הורי כשהצטרפתי למשלחת לצרפת. בגיל 18 לפני הצבא נסעתי לקפריסין עם חברתי ומאז אני מטייל בכל העולם.

בניית סיורים

365

Aenean id dolor at enim scelerisque anet commodo. 

10k

Donec viverra odio vitae justo ultricies, luctus blandit.

24/7

Nullam tellus massa,  libero eget, porttitor tempus ligula.

30sec

Nam luctus nulla ut mauris aliquet ultrices. Sed tempor.

שלום לכולכם

ובדבריו של אחד מגדולי הטיילים:

 

"אני מאמין שאין דרך טובה יותר לחוש את הקשר לארץ ישראל מאשר להלך בה לאורכה ולרוחבה לחצות את עמקיה, להעפיל על פסגת הריה. לסייר בשביליה – גם הנידחים ביותר. כי רק כאשר אתה מסייר ברגל ברחבי הארץ מתבשם מנופיה, ורואה במו עיניך את שרידיה הקדומים, ויישוביה החדשים, אתה מרגיש את הקשר האמיתי לארץ ישראל ואת היותך בן הארץ הזאת"

 

(זאב וילנאי, הקשר לארץ ישראל)

 

גלריה

בשנים האחרונות תכננו והפקנו סיורים שונים ומגוונים שהותאמו כולם כאחד לדרישות הלקוח ונבנו תוך מחשבה עמוקה ולאחר התייעצות עמו לגבי סוג התכנים שיודרכו, האתרים הרלוונטיים, סגנון ההדרכה ועוד. אנו מתגאים בכך שיש באפשרותנו כיום לתכנן ולהפיק כמעט כל סוג טיול שתוכלו לדמיין בארץ ישראל ונשמח לעשות זאת אתכם.

אנו יכולים לבנות את מסלול הטיול, לדאוג למלונות, מסעדות, קייטרינג בשטח, תחבורה (מסוק, אוטובוס, מיניבוס או רכב VIP קטן), אבטחה במידת הצורך וכמובן ההדרכה עצמה. במידה ולא תרצו את מלוא השירות ותעדיפו לקבל רק חלק ממנו מאיתנו הדבר גם כן כמובן אפשרי בהחלט.

צור קשר

שלח

This field is required.

Invalid Phone

Invalid Email

רוצים להתחיל לתכנן את טיולכם הבא בארץ?

אנא מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

תאריך הטיול

Invalid Email

​נושא הפניה

Invalid Email

שי נהון – תיירות אקולוגית

 

שי נהון – תיירות אקולוגית

תתקשרו להגיד שלום...

טלפון: 054-5533177

אימייל: shai.ecotours@gmail.com

 

                              מצאו אותנו בפייסבוק

שי נהון – תיירות אקולוגית

 

שי נהון – תיירות אקולוגית

תתקשרו להגיד שלום...

טלפון: 054-5533177

אימייל: shai.ecotours@gmail.com

 

             מצאו אותנו בפייסבוק

נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתרים